Przejdź do sekcji:
Logo Logo

Warsztaty dla osób z niepełnosprawnością

Warsztaty dla osób z niepełnosprawnością

Sztuka jest dla wszystkich, dlatego Muzeum Sztuki w Łodzi stara się być dostępne i przyjazne dla każdego. Zapraszamy na zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika. Na warsztatach dla osób z dysfunkcją narządu wzroku wykorzystujemy m. in. audiodeskrypcję i tyflografiki. Dla osób z niepełnosprawnością narządu słuchu zajęcia mogą być prowadzone w PJM, a w trakcie warsztatów dla osób ze spektrum autyzmu posługujemy się m. in. piktogramami. Przede wszystkim pracujemy w żywym kontakcie z dziełami sztuki. Wszystkie zajęcia się wielozmysłowe i różnorodne pod względem wykorzystywanych materiałów i technik.

Zapisy i umawianie terminów kontakt telefoniczny 605 060 063

Dzieła sztuki ze zbiorów Muzeum Sztuki w Łodzi udostępnione dla osób z niepełnosprawnościami w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura dostępna" zrealizowało projekt "Awangarda bez granic". http://zasoby.msl.org.pl/tags/view/2

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.