Warsztaty dla dzieci i opiekunów

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 20 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19 

kontakt

605 060 063

cena

6 zł

27 kwietnia 2024, sobota, godzina 12:12

Ms1, ul. Więckowskiego 36, wejście od ul. Gdańskiej 43 

Tytuł: SZTUKĘ PODANO (DO STOŁU)

Czy sztukę można zjeść? Hmm…Najbardziej apetyczne martwe natury mogą wywołać ból brzucha. Chyba, że będziemy pracować niestandardowymi środkami artystycznego wyrazu. Na przykład zastąpimy płótno waflem, a farby powidłami. Malarską fakturę wykonamy z kokosowych wiórków, a werniks z brązowego cukru. 

Na warsztacie stworzymy sztukę nie tylko piękną dla oczu, ale i smaczną dla podniebienia. 

Uwaga, warsztat bardzo apetyczny

Prowadzi: Wiktoria Rółkowska

Cena: 6 zł

 

11 maja 2024, sobota, godzina 12:12

Ms2, ul. Ogrodowa 19, przestrzeń wystawy „Andrzej Zwierzchowski. Działania archaiczne.” 

Tytuł: PLANOWANIE PLANETY

Słowo Kosmos oznacza coś największego na świecie. Ponieważ Kosmos jest taki ogromny, starczy tam miejsca i dla mitów, którymi Grecy tłumaczyli gwiazdozbiory, dla orientacji żeglarza na oceanie, dla rakiet, sputników i kosmonautów, ale także dla ufoludków i Luka Skywalkera. Także artyści często sięgają w swej twórczości do zagadnień kosmicznych. Sztuka może być teleskopem, którym artysta-astronom podgląda, jak urządzony jest Kosmos. Podczas warsztatu Planowanie planety postaramy się, przy pomocy dużej ilości farby, namalować nieskończony wszechświat, podejrzeć inne światy i dotknąć powierzchni zaplanowanej samodzielnie planety. 

Uwaga, warsztat brudzący

Prowadzi: Irmina Murawska

Cena: 6 zł

 

25 maja 2024, sobota, godzina 12:12

Ms2, ul. Ogrodowa 19, przestrzeń wystawy „Stanisław Dróżdż. Alea iacta est”

Tytuł: SZTUKA KROPKI

Koło to niesamowita figura. Regularna i spokojna. Pozbawiona jakiegokolwiek kąta! Niektórzy z nas lubią koła bo kojarzą się z urodzinowym tortem lub doskonałą pizzą. Na sobotnim warsztacie poszukamy kół, okręgów i kropeczek na obrazach prezentowanych w Muzeum Sztuki. Następnie będziemy układać kompozycje, odciskać, kleić i chlapać…! Po ciężkiej pracy poćwiczymy na hula hopie! 

Uwaga, warsztat brudzący

Prowadzi: Irmina Murawska

Cena: 6 zł

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU 

Podziel się informacją

Załączniki

Galeria

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19 

kontakt

605 060 063

cena

6 zł

Podziel się informacją