Przejdź do sekcji:

Rewitalizacja ogrodu Muzeum Pałac Herbsta - uzupełnienie 2022

Dotacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - zakres zadania polega na zakupie roślin w celu uzupełnienia szaty roślinnej na terenie ogrodu Pałacu Herbsta, który decyzją administracyjną został zaakceptowany przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Łodzi.

Zakres zadania polega na zakupie roślin w celu uzupełnienia szaty roślinnej na terenie ogrodu Pałacu Herbsta, który decyzją administracyjną został zaakceptowany przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Łodzi. Lokalizacja i dobór roślin został określony na podstawie analizy historycznej i przestrzennej ogrodu. Dodatkowo kierowano się walorami estetycznymi, wymaganiami siedliskowymi i pielęgnacyjnymi oraz odpornością roślin.

W ramach zadania zrealizowano zakup i posadzenie:

- Barwinek pospolity – 2000 szt.

- Krokus – 12000 szt.

- Hortensja – 52 szt. 

- Tawuła – 4 szt.

- Róża pienna – 12 szt.

- Konwalia – 200 szt.

- Bergenia – 50 szt.

- Trzmielina – 15 szt. 

Dotacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie: 44 100,00 PLN netto

Wartość ogólna zadania: 49 000,00 PLN netto


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE