Przejdź do sekcji:

Przećwicz! Sztuka po wielokroć!

Jak uczyć o współczesnej sztuce i współczesnym świecie – poza szkołą – Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk wiedziała już przed zawieszeniem regularnych lekcji w klasach. W czasach edukacji domowej prowadzony przez nią konkurs-projekt DoCzterechRazySztuka! stał się grupą na Facebooku.


INFO

Miejsce

Grupa PRZEĆWICZ! Po wielokroć SZTUKA! na Facebooku

Czas

codziennie

Codziennie w grupie pojawiają się kreatywne zadania, inspirujące dzieła sztuki, ciekawe artykuły, filmiki i teledyski. Wszystko, żeby nie wypaść z wprawy z obcowania ze sztuką. Miejmy otwarte oczy i głowy. Na pewno będzie wesoło i zabawnie – bo codzienna dawka śmiechu poprawia odporność organizmu. Choć grupa powstała specjalnie dla osób biorących udział w DoCzterechRazySztuka!, to jest otwarta dla wszystkich dzieci/młodzieży (szczególnie z klas V-VIII) zainteresowanych kulturą (filmem, sztuką wizualną, muzyką, literaturą, teatrem...)

 

LINK DO GRUPY PRZEĆWICZ! Po wielokroć SZTUKA!

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

Grupa PRZEĆWICZ! Po wielokroć SZTUKA! na Facebooku

Czas

codziennie

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE