Dzień bezpłatnego wstępu w Muzeum Sztuki w Łodzi od września zostaje przeniesiony na ŚRODY!
Przejdź do sekcji:

Oprowadzanie po wystawie „I ogień, i popiół. Nikita Kadan” z tłumaczeniem na PJM

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorki ms Agnieszki Pindery po wystawie I ogień, i popiół. Nikita Kadan. Wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie na Polski Język Migowy.

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

3.12.2022, sobota, godz. 15:00


I ogień, i popiół to solowa wystawa współczesnego ukraińskiego artysty Nikity Kadana. Poza wyborem instalacji, fotografii, rysunków i rzeźb z ostatnich kilku lat, zobaczymy nowe realizacje, które bezpośrednio odnoszą się do trwającej od 2014 roku wojny w Ukrainie. Muzeum Sztuki w Łodzi wraz z ikoniczną Salą Neoplastyczną stanie się również przestrzenią, gdzie zostanie opowiedziana na nowo skomplikowana historia sztuki awangardowej, która często przekracza jednoznaczne tożsamości narodowe.

WIĘCEJ INFO

oprowadza

Agnieszka Pindera

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1 zł

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

Mapa

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

3.12.2022, sobota, godz. 15:00

oprowadza

Agnieszka Pindera

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1 zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE