Przejdź do sekcji:

Oprowadzanie kuratorskie z tłumaczeniem na język ukraiński po wystawie "Atlas nowoczesności. Ćwiczenia"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie Atlas nowoczesności. Ćwiczenia. Daniel Muzyczuk - jeden z kuratorów wystawy opowie o wybranych dziełach z ekspozycji. Oprowadzanie będzie tłumaczone symultanicznie na język ukraiński

Запрошуємо на кураторську екскурсію Даніеля Музичука по виставці «Атлас сучасності. Вправи». Зустріч відбудеться у суботу, 19 березня о 15:00, у ms2 (вул. Огродова, 19, Мануфактура). Вартість входу - 1 зл. Екскурсія буде проводитиметься українською мовою, перекладатиме Саша Єрьоміна.

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19 / ms2 (вул. Огродова, 19, Мануфактура)

Czas

19.03.2022, sobota, godz. 15.00

Dynamiczny charakter współczesnego świata sprawia, że mapy i atlasy szybko tracą na aktualności. Dlatego potrzebujemy nowych, które będą zachęcać do poszukiwań nieodkrytych jeszcze znaczeń, doświadczeń i emocji. Pierwsza prezentacja wystawy Atlas nowoczesności stanowiła zaproszenie do wyprawy po ścieżkach, które prowadziły od źródeł nowoczesnego świata do współczesności. W nowej odsłonie proponujemy publiczności samodzielne wytyczenie tras z myślą o przyszłości, do której miałyby doprowadzić.

Atlas nowoczesności. Ćwiczenia to nie tylko kontynuacja wystawy zainaugurowanej w 2014 roku. To także kolejny etap rozpoczętych już kilkanaście lat temu prac nad kolekcją Muzeum Sztuki, których celem jest badanie, reinterpretacja i aktualizowanie znaczeń znajdujących się w niej dzieł. Kolejne prezentacje – od 2008 roku wystawiane w nowej siedzibie Muzeum Sztuki, ms2 – zrywają zarówno z chronologicznym układem dzieł, jak i ideą wystawy stałej.

WIĘCEJ INFO

oprowadza

Daniel Muzyczuk

tłumaczenie na język

ukraiński

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1 zł

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19 / ms2 (вул. Огродова, 19, Мануфактура)

Czas

19.03.2022, sobota, godz. 15.00

oprowadza

Daniel Muzyczuk

tłumaczenie na język

ukraiński

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1 zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE