Przejdź do sekcji:

Oprowadzanie kuratorskie z tłumaczeniem na PJM: "I ogień, i popiół", "Obywatele Kosmosu"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po dwóch wystawach: "I ogień, i popiół. Nikita Kadan" oraz "Obywatele kosmosu. Anton Vidokle z Veroniką Hapchenko, Fedirem Tetianyczem i Kolekcją Międzynarodowego Instytutu Kosmizmu" w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier.


INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

8.10.2022, sobota, godz. 13.13

„I ogień, i popiół” to pierwsza solowa wystawa współczesnego ukraińskiego artysty i aktywisty Nikity Kadana. Zbiorowa ekspozycja „Obywatele kosmosu” jest skupiona wokół idei kosmizmu. Prezentowane na niej sąprace wideo amerykańskiego artysty Antona Vidokle, obrazy Veroniki Hapchenko oraz wybór prac z kolekcji Muzeum Sztuki, które stworzą spekulatywną Kolekcję Międzynarodowego Instytutu Kosmizmu. Oba projekty otwiera prezentacja szkiców i asamblaży ukraińskiego artysty Fedira Tetianycza.


Dostępność na obydwu wystawach:

  •  tyflomapa wystawy
  •  najważniejsze informacje o wystawie w brajlu oraz czarnodruk z kodami QR odsyłającymi do linków z AD ogólną poszczególnych sal oraz AD wybranych dzieł, filmami w PJM oraz tekstem łatwym do czytania i zrozumienia (ETR) wraz z piktogramami
  • ścieżka prowadząca
  • napisy rozszerzone do większości filmów na wystawie


Więcej o Festiwalu Kultura Bez Barier  program

WIĘCEJ INFO

prowadzenie

Daniel Muzyczuk, Agnieszka Pindera

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

8.10.2022, sobota, godz. 13.13

prowadzenie

Daniel Muzyczuk, Agnieszka Pindera

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE