Przejdź do sekcji:

OPROWADZANIA NA ŻĄDANIE

Do tej pory spotykaliśmy się online, ale od teraz zapraszamy do muzeum na spotkanie oko w oko z edukatorami, edukatorkami i dziełami z naszej kolekcji. Zadzwoń do nas, a oprowadzimy Cię po naszych wystawach. Zrobimy to dobrze i bezpiecznie, bo grupa będzie liczyć 3-5 osób.

Choć pandemiczne ograniczenia nieco osłabły i spowszedniały, to zagrożenie jeszcze nie minęło i wymaga od nas zachowania szczególnych środków ostrożności. Wszyscy jednak niezmiennie potrzebujemy bezpośredniego kontaktu – i ze sztuką, i z innymi ludźmi. Dlatego mimo że zrezygnowaliśmy z tłumnych spotkań – nie rezygnujemy z oprowadzań.

Można ich uprzejmie „żądać” telefonicznie w dogodnym dla siebie terminie i na wystawie, którą się wskaże lub dołączyć do niewielkich grup w cyklu oprowadzań intymnych (tel. 605 060 063, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)

Zadzwoń, umów się, przyjdź do nas i pamiętaj, że oprowadzamy także z audiodyskrypcją.


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE