Dzień bezpłatnego wstępu w Muzeum Sztuki w Łodzi od września zostaje przeniesiony na ŚRODY!
Przejdź do sekcji:

Olimpiada Artystyczna 2022/2023

Zapraszamy do udziału w 47. Olimpiadzie z historii sztuki uczniów i uczennice z Łodzi i okręgu łódzkiego (oczywiście tych, którzy_re jeszcze nie mają matury). Łódzki Komitet Okręgowy Olimpiady Artystycznej z historii sztuki ma siedzibę w Dziale Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi i tutaj właśnie można umówić się na konsultacje i wykłady przygotowujące do Olimpiady. W tym celu prosimy o kontakt z Małgorzatą Wiktorko - Sekretarzem Naukowym Komitetu Okręgu Łódzkiego Olimpiady Artystycznej z historii sztuki.

Kontakt do sekretarza naukowego: Małgorzata Wiktorko, tel. 509 599 408, e-mail: malgo.wiktorko@gmail.com lub m.wiktorko@msl.org.pl

Strona internetowa olimpiady: www.olimpiada-artystyczna.pl

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem Olimpiady jest Stowarzyszenie Przyjaciół Olimpiady Artystycznej.

TERMINARZ XLVII OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

1.Zgłoszenie przez ucznia swojemu nauczycielowi opiekunowi uczestnictwa w Olimpiadzie – ustalenie z nauczycielem opiekunem tematu własnego do opracowania, wypełnienie Karty Uczestnika – do 10 października 2022 r.

2. Pisemne poinformowanie sekretarzy naukowych Komitetu Okręgowego przez Szkolną Komisję Olimpiady o miejscu eliminacji oraz przekazanie imiennej listy uczestników eliminacji szkolnych wraz z adresami e-mail, na które zostanie wysłany dostęp do el. szkolnych – do 15 listopada 2022 r.

3. Poinformowanie Komitetu Głównego przez Komitety Okręgowe o liczbie uczestników eliminacji szkolnych oraz przekazanie adresów e-mail uczestników – do 18 listopada 2022 r.

4. Uzgodnienie z sekretarzem naukowym Komitetu Okręgowego tematu własnego ucznia przygotowywanego do eliminacji okręgowych i centralnych – do 28 lutego 2023 r.

5.ELIMINACJE SZKOLNE (I stopnia) – tylko egzamin pisemny - 13 grudnia 2022 r. w godz. 11.00–13.00

6.Powiadomienie uczniów przez Komitety Okręgowe o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych, miejscu i terminie eliminacji – do 15 stycznia 2023 r.

7.Powiadomienie Komitetu Głównego przez Komitety Okręgowe o liczbie uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych, miejscu eliminacji - do 23 stycznia 2023 r.

8. ELIMINACJE OKRĘGOWE (II stopnia) – 6 lutego 2023 r.

9. Wysłanie przez Komitety Okręgowe do Komitetu Głównego protokołów z eliminacji okręgowych oraz Kart Uczestnika wraz z pracami pisemnymi z eliminacji I i II stopnia – do 13 lutego 2023 r.

10. Zawiadomienie uczniów przez Komitet Główny o zakwalifikowaniu do eliminacji centralnych (III stopnia) – do 6 marca 2023 r.

11. ELIMINACJE CENTRALNE (III stopnia) – od 3 do 6 kwietnia 2023 r.

12. Ogłoszenie listy laureatów i finalistów, wręczenie dyplomów – 7 kwietnia 2023 r.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE