Przejdź do sekcji:

Okiem Władysława Strzemińskiego: Teoria widzenia / historia widzenia

Okiem Władysława Strzemińskiego to dzieje sztuki opowiedziane przez pryzmat rewolucyjnej idei awangardowego artysty, znanej z Teorii widzenia. Począwszy od czasów prehistorycznych, chronologicznie, każdy kolejny wykład przybliża historię sztuki i kultury. Dodatkowy kontekst pozwala śledzić rozwój ludzkości w zakresie świadomego patrzenia i strategii interpretacji zjawisk wizualnych. Tematem tego wykładu będzie: SZTUKA WCZESNOCHRZEŚCIJAŃSKA I BIZANTYJSKA.

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, sala edukacyjna

Czas

29 lipca 2021, czwartek, godz. 17:00

Biorąc pod uwagę prośby naszych gości postanowiliśmy podczas wakacji powtórzyć cykl wykładów Okiem Władysława Strzemińskiego: Teoria widzenia / historia widzenia. Wykłady będą odbywać się w trybie wyłącznie stacjonarnym , w czwartki, w ms1, przy ulicy Więckowskiego 36 (wchodzimy wejściem przy ulicy Gdańskiej 43).

Wykłady dla młodzieży i osób dorosłych adresujemy do odbiorców i odbiorczyń, którzy chcą posłuchać wykładu na żywo w naszej sali audiowizualnej.  W czasie wakacyjnego cyklu liczba miejsc jest ograniczona do 21. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

WIĘCEJ INFO

prowadzi

Małgorzata Wiktorko

cena biletu

10 zł

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

Załączniki

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, sala edukacyjna

Czas

29 lipca 2021, czwartek, godz. 17:00

prowadzi

Małgorzata Wiktorko

cena biletu

10 zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE