Przejdź do sekcji:

Nagroda ms dla Jana Peszka

Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Jan Peszek, został laureatem Nagrody ms, przyznawanej przez Muzeum Sztuki instytucjom, firmom, przedstawicielom mediów i osobom prywatnym jako forma uznania za szczególne wsparcie udzielone Muzeum. Aktor odebrał nagrodę z rąk dyrektora Muzeum Jarosława Suchana podczas gali w ms¹ , która odbyła się w sobotę, 28 listopada 2015 roku.

Jan Peszek w zeszłym roku wystąpił w cyklu emitowanych w telewizji i publikowanych w intrenecie spotów „Sztuka nie potrzebuje reklamy”, które prowokowały do zadania pytania, czy sztukę można reklamować i czy można to robić w podobny sposób jak proszek do prania czy pastę do zębów. 

Klipy z udziałem Jana Peszka w reżyserii Artura Frątczaka, na podstawie scenariusza Leszka Karczewskiego, można oglądać w filmotece na stronie msl.org.pl lub na muzealnym kanale You tube

 

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

Mapa

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE