Zespół

Zarząd:

Dyrektor
Jarosław Suchan

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
Urszula Tracz

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania
Maja Wójcik

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Główna księgowa
Magdalena Kłapot

tel. (00 48) 42 633 97 90
m.klapot@msl.org.pl

Pracownicy:

Kierownik oddziału Muzeum Pałac Herbsta
Dorota Berbelska 

tel. (00 48) 42 674 96 98 w. 27
d.berbelska@msl.org.pl

Sekretariat Dyrekcji:

Asystentka dyrektora
Maria Śmigiel

tel. (00 48) 42 633 82 73
fax (00 48) 42 632 99 41
muzeum@msl.org.pl

Kancelaria
tel. (00 48) 42 639 12 64, (00 48) 42 633 97 90 w. 27, 55
muzeum@msl.org.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
tel. (00 48) 42 639 12 53
kierownik
Anna Mówińska

tel. (00 48) 42 639 12 58
zamowienia@msl.org.pl

Dział Księgowości
kierownik
Iwona Krupa

tel. (00 48) 42 639 12 61
i.krupa@msl.org.pl

Dział Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Daniel Muzyczuk

tel. (00 48) 42 639 12 54
d.muzyczuk@msl.org.pl

Zespół:

Aleksandra Jach
tel. (00 48) 42 639 12 59
a.jach@msl.org.pl

Maria Morzuch
tel. (00 48) 42 639 12 54 
m.morzuch@msl.org.pl 

Katarzyna Słoboda
tel. (00 48) 42 639 12 59
k.sloboda@msl.org.pl

Joanna Sokołowska
tel. (00 48) 42 639 12 54
j.sokolowska@msl.org.pl

Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Paulina Kurc-Maj

tel. (00 48) 42 639-12-59
p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Anna Saciuk-Gąsowska
tel. (00 48) 42 639 12 59
a.saciuk@msl.org.pl 

Paweł Polit
tel. (00 48) 42 639 12 59
p.polit@msl.org.pl

Maria Franecka
tel. (00 48) 42 639 12 59
m.franecka@msl.org.pl 

Paweł Sosnowski 
p.sosnowski@msl.org.pl 

Bogumiła Terzyjska
b.terzyjska@msl.org.pl

Julia Siemienowicz
j.siemienowicz@msl.org.pl

Centrum Muzeologiczne

tel. (00 48) 42 639 12 51

kierownik
Agnieszka Pindera

a.pindera@msl.org.pl

Marta Madejska
m.madejska@msl.org.pl

Dział Edukacji
kierownik
Leszek Karczewski

l.karczewski@msl.org.pl

tel. (00 48) 605 060 063
edu@msl.org.pl

Dział Komunikacji
kierownik
Adam Jurek

tel. (00 48) 42 639 12 68
a.jurek@msl.org.pl

Zespół:

kontakt z mediami zagranicznymi, portal www, media społecznościowe
Maria Gmerek
tel. (00 48) 531 512 086
m.gmerek@msl.org.pl

kontakt z mediami, media społecznościowe
Karolina Drożdż
k.drozdz@msl.org.pl

MS club, visual merchandising
Aleksandra Żabowska
a.zabowska@msl.org.pl

kontakt z mediami branżowymi, komunikacja programu publicznego Muzeum
Natalia Słaboń
n.slabon@msl.org.pl

komunikacja wizualna, materiały wideo
Anna Zagrodzka
a.zagrodzka@msl.org.pl

Dział Marketingu
kierownik
Angelina Wieliczko-Skinder

tel. (00 48) 42 639 12 57
a.skinder@msl.org.pl

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
kierownik
Andżelika Bauer

tel. (00 48) 42 639 12 63
a.bauer@msl.org.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora
kierownik
Edyta Plichta

tel. (00 48) 42 634 39 44
inwentaryzator@msl.org.pl

Dział Konserwacji Zbiorów
kierownik
Tatiana Matwij

tel. (00 48) 42 639 12 67
t.matwij@msl.org.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
kierownik
Aneta Błaszczyk-Smolec

tel. (00 48) 42 639 12 52
a.blaszczyk@msl.org.pl

biblioteka i archiwum zakładowe
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 56
biblioteka@msl.org.pl

Marta Skłodowska
m.sklodkowska@msl.org.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.