Zespół

Zarząd:

Dyrektor
Jarosław Suchan 
tel. (00 48) 42 633 82 73    
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
Urszula Tracz 

tel. (00 48) 42 633 82 73
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania
Maja Wójcik

tel. (00 48) 42 633 82 73
muzeum@msl.org.pl

Główna księgowa
Magdalena Kłapot
tel. (00 48) 42 674 96 98, wew. 24, 21
m.klapot@msl.org.pl

Pracownicy:

Kierownik oddziału Muzeum Pałac Herbsta
Dorota Berbelska 
tel. (00 48) 42 674 96 98 w. 27
d.berbelska@msl.org.pl

Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy i realizacji projektów
Arkadiusz Kosowski
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 56
a.kosowski@msl.org.pl

Główny specjalista ds. inwestycji i funduszy unijnych
Magdalena Radzicka
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 64
inwestycje@msl.org.pl

Sekretariat Dyrekcji:

Asystentka dyrektora
Julia Siemienowicz
tel. (00 48) 42 633 82 73
fax (00 48) 42 632 99 41
muzeum@msl.org.pl

Kancelaria
tel. (00 48) 42 639 12 64, (00 48) 42 633 97 90 w. 27, 55
info@msl.org.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy 
kierownik
Anna Mówińska 
tel. (00 48) 42 639 12 53
zamowienia@msl.org.pl

Dział Księgowości
kierownik
Iwona Krupa
tel. (00 48) 42 639 12 68
i.krupa@msl.org.pl

Dział Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Daniel Muzyczuk
tel. (00 48) 42 639 12 54
d.muzyczuk@msl.org.pl

Zespół:

Aleksandra Jach
tel. (00 48) 42 639 12 59
a.jach@msl.org.pl

Maria Morzuch
tel. (00 48) 42 639 12 54 
m.morzuch@msl.org.pl 

Katarzyna Słoboda (urlop do 2 grudnia 2018)
tel. (00 48) 42 639 12 59
k.sloboda@msl.org.pl

Joanna Sokołowska
tel. (00 48) 42 639 12 54
j.sokolowska@msl.org.pl

Marta Skłodowska
m.sklodkowska@msl.org.pl

Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Paulina Kurc-Maj
tel. (00 48) 42 639-12-59
p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Anna Saciuk-Gąsowska
tel. (00 48) 42 639 12 59
a.saciuk@msl.org.pl 

Paweł Polit
p.polit@msl.org.pl

Maria Franecka 
m.franecka@msl.org.pl 

Paweł Sosnowski 
p.sosnowski@msl.org.pl 

Bogumiła Terzyjska
b.terzyjska@msl.org.pl

Centrum Muzeologiczne
Agnieszka Pindera
a.pindera@msl.org.pl 

Marta Madejska
m.madejska@msl.org.pl

Dział Edukacji
kierownik
Leszek Karczewski
l.karczewski@msl.org.pl

tel. (00 48) 605 060 063
edu@msl.org.pl

Dział Komunikacji
kierownik
Adam Jurek
tel. (00 48) 42 634 39 44
a.jurek@msl.org.pl

Zespół:

kontakt z mediami zagranicznymi, portal www (eng.), media społecznościowe
Maria Gmerek
tel. (00 48) 531 512 086
m.gmerek@msl.org.pl

portal www, kontakt z mediami, promocja książek
Michał Kwiatkowski
tel. (00 48)575 307 922
m.kwiatkowski@msl.org.pl

kontakt z mediami, portal www, media społecznościowe
Karolina Drożdż
k.drozdz@msl.org.pl

kontakt z mediami branżowymi
Joanna Glinkowska
j.glinkowska@msl.org.pl

MS club, visual merchandising
Aleksandra Żabowska
a.zabowska@msl.org.pl

Dział Marketingu
kierownik
Angelina Wieliczko-Skinder
tel. (00 48) 531 586 200
a.skinder@msl.org.pl

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
kierownik
Andżelika Bauer
tel. (00 48) 42 639 12 63
a.bauer@msl.org.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora
kierownik
Edyta Plichta
tel. (00 48) 42 634 39 44      
inwentaryzator@msl.org.pl

Dział Konserwacji Zbiorów
kierownik
Tatiana Matwij
tel. (00 48) 42 639 12 67
t.matwij@msl.org.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
kierownik
Aneta Błaszczyk-Smolec
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 39
a.blaszczyk@msl.org.pl

biblioteka i archiwum zakładowe
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 24
biblioteka@msl.org.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.