Zwierciadło

Muzeum Sztuki w Łodzi uczestniczy w organizowanej przez „Zwierciadło” akcji „NIEZŁA SZTUKA”. Odwiedzający, którzy 9 i 10 kwietnia 2016 r. pokażą w kasie w ms² egzemplarz „Zwierciadła” nr 4/16 będą mogli za darmo zwiedzić wystawę „Ján Mančuška. Najważniejsze zawsze jest niewidoczne”. Zorganizowane zostanie dla nich również specjalne oprowadzanie po wspomnianej ekspozycji, które odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 16.00. Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej.


„NIEZŁA SZTUKA!” - to już druga edycja akcji specjalnej „Zwierciadła”, w której czytelnicy mogą skorzystać z kuponów upoważniających do bezpłatnych wejść do muzeów i galerii sztuki w całej Polsce, a także wziąć udział w bezpłatnych oprowadzeniach. Akcja będzie miała miejsce w weekend 9-10 kwietnia i wezmą w niej udział 22 instytucje, m.in.: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Narodowe w Warszawie, MCK, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Szczecinie i inne.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.