Zostań opiekunem projektu

Muzeum Sztuki w Łodzi to najstarsza w Europie i druga w świecie instytucja promująca sztukę nowoczesną. Kolekcja sztuki Muzeum ma charakter unikatowy – powstała dzięki darom od twórców. Dziś Muzeum Sztuki w Łodzi jest jednym z miejsc wskazujących standardy prezentowania sztuki współczesnej.

Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza wszystkich: firmy, instytucje, osoby prywatne do współpracy przy realizacji proponowanych przedsięwzięć. Każdego roku w ofercie Muzeum znajdują się wystawy stałe, czasowe, konferencje, warsztaty, książki, albumy.

Wszystkich, którzy pragną mieć swój udział w realizacji programu Muzeum Sztuki zapraszamy do nowego projektu „Zostań opiekunem projektu”. Uczestnictwo w takim przedsięwzięciu zakłada udział finansowy w realizacji wydarzenia.

Muzeum Sztuki w Łodzi

wspolpraca@msl.org.pl

+48 665170025

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.