Zostań darczyńczą

Muzeum Sztuki w Łodzi jest najstarszą w świecie – po Muzeum of Modern Art w Nowym Jorku – instytucją gromadzącą i promującą sztukę nowoczesną. Nasza kolekcja sztuki jest wyjątkowa, ponieważ została zbudowana dzięki darczyńcom. Dziś to cenione w świecie Muzeum, reagujące na zjawiska zachodzące we współczesnej kulturze.
Aby utrzymać wyjątkową pozycję w świecie kolekcja muzeum powinna być rozwijana. Pragniemy wrócić do tradycji budowania zbiorów i poprosić wszystkich, dla których sztuka jest wartością, by uczestniczyli w powiększaniu zbiorów Muzeum Sztuki w Łodzi.
Wszystkich, którzy zechcieliby przekazać środki finansowe, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Darczyńcy – zgodnie z tradycją początków – zostaną uhonorowani indywidualnymi podziękowaniami. Darczyńcy, którzy zechcą być anonimowi – otrzymają od nas gwarancję dyskrecji.

Muzeum Sztuki w Łodzi
wspolpraca@msl.org.pl
+48 665170025

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.