Wesprzyj projekt

Muzeum Sztuki w Łodzi jest jedną z najstarszych w świecie instytucji specjalizujących się w sztuce współczesnej. Nasza kolekcja sztuki ma charakter unikatowy – powstała dzięki darom od twórców.

Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza wszystkich: firmy, instytucje, osoby prywatne do współpracy przy realizacji proponowanych przedsięwzięć. Każdego roku w ofercie Muzeum znajdują się wystawy stałe, czasowe, konferencje, warsztaty, książki, albumy.

Wszystkich, którzy pragną mieć swój udział w realizacji programu Muzeum Sztuki zapraszamy do nowego projektu „Zostań partnerem projektu”. Uczestnictwo w takim przedsięwzięciu zakłada udział rzeczowy w realizacji wydarzenia.

Muzeum Sztuki w Łodzi

wspolpraca@msl.org.pl

+48 665170025

 

PLAN WYSTAW 2015

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.