Przejdź do sekcji:
Logo Logo

Muzeum Sztuki organizatorem kongresu CIMAM-u w 2020

Najważniejsze światowe spotkanie muzealnych specjalistów zajmujących się sztuką nowoczesną i współczesną, doroczna konferencja International Committee for Museums and Collections of Modern Art CIMAM, z inicjatywy Muzeum Sztuki w Łodzi i przy współpracy NOMUS Nowe Muzeum Sztuki w Gdańsku, odbędzie się w Łodzi i Gdańsku.

Prestiżowa, międzynarodowa organizacja CIMAM (International Committee for Museums and Collections of Modern Art) zrzesza muzealników z całego świata. Zaangażowanie w jej prace dyrektora Muzeum Sztuki w Łodzi, Jarosława Suchana, skutkuje intensyfikacją kontaktów z muzeami i ekspertami na całym świecie, a zarazem pozwala wprowadzać osiągnięcia Muzeum Sztuki w obieg globalny. Efektem tej współpracy będzie m.in. organizacja międzynarodowego kongresu CIMAM w roku 2020 w Polsce.

 

Więcej o CIMAM tutaj

 

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.