Przejdź do sekcji:

MS CLUB - NOWY NABÓR!

INFO

Miejsce

ms1, Dział Edukacji, II piętro

Czas

16 października, środa, g. 17:00

Zapraszamy na spotkanie obecnych klubowiczów, jak i tych, którzy chcą bliżej poznać Muzeum Sztuki w Łodzi, wpływać na kształt muzealnych działań i znaleźć inspirację w obcowaniu ze sztuką.

Warsztaty będą okazją nie tylko do zaprezentowania Muzeum od nieznanej strony, ale i do poznania potrzeb naszego widza. Będziemy dyskutowali, poszukując muzeum idealnego, badając nasze muzealne doświadczenia i rozważając, co każdy z nas może wnieść do instytucji związanej ze sztuką. Spotkanie będzie okazją do zaprojektowania spersonalizowanego programu muzealnych atrakcji dla naszych klubowiczów, który będzie najpełniej odpowiadał na ich zapotrzebowania.

By realizować innowacyjny program ms clubu, potrzebujemy Państwa opinii i zaangażowania! Warsztat będzie powtórzeniem czerwcowego spotkania.
Spotkanie poprowadzi kordynatorka programu ms club Maria Wasińska-Stelmaszczyk.

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

ms1, Dział Edukacji, II piętro

Czas

16 października, środa, g. 17:00

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE