Dzień bezpłatnego wstępu w Muzeum Sztuki w Łodzi od września zostaje przeniesiony na ŚRODY!
Przejdź do sekcji:

Z cyklu „Migiem po sztuce” oprowadzanie po wystawie „Atlas nowoczesności. Ćwiczenia"

W ramach cyklu Migiem o sztuce zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Atlas nowoczesności. Ćwiczenia. W PJM (Polskim Języku Migowym) po ekspozycji oprowadzi Agnieszka Kołodziejczak.

INFO

Miejsce

ms2 , Ogrodowa 19

Czas

godz. 15:15, 27 listopada 2022


O wystawie: 

Nowoczesność. Epoka, według jednych rozpoczynająca się wraz z wybuchem rewolucji francuskiej i zwycięstwem wzniosłych idei wolności, równości i braterstwa. Według innych – czas rewolucji przemysłowej oraz rozwoju kapitalizmu dzielącego społeczeństwo na tych, którzy w pocie czoła wypracowują zyski i tych, którzy nimi dysponują.

Nowoczesność, której koniec wieszczono wiele razy, wciąż określa naszą rzeczywistość, kształtując kulturę, naukę, życie społeczne, politykę, ekonomię, a także wyobrażenia na temat nas samych. Chcąc zrozumieć siebie i  świat, który nas otacza, musimy zatem ciągle do nowoczesności wracać. Wystawa dzieł z kolekcji Muzeum Sztuki w Łodzi proponuje właśnie taką poznawczą podróż.

WIĘCEJ INFO

prowadzi

Agnieszka Kołodziejczak

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1zł

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

INFO

Miejsce

ms2 , Ogrodowa 19

Czas

godz. 15:15, 27 listopada 2022

prowadzi

Agnieszka Kołodziejczak

wstęp

w cenie biletu na wystawę + 1zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE