Przejdź do sekcji:

Maluchy w Muzeum

Halo, tu jesteśmy! Nawet gdy Muzeum jest zamknięte, my bawimy się dalej. W co? W szukanie kolorów, w nazywanie kształtów, w eksperymentowanie z właściwościami przedmiotów – w najbliższym dziecku otoczeniu. W domu.


INFO

Miejsce

profil Muzeum Sztuki na Facebooku

Dołączcie do nas. Wystarczy otworzyć szafkę, lodówkę, szufladę. Porównać czerwień pomidora z zielenią brokułu, powierzchnię wyprasowanej koszuli z gazetą zgniecioną w kulkę, zapach kwiatowego mydła i przypalonego mleka… Wszystko warto powąchać, dotknąć, a czasem nawet spróbować. Jednym słowem: trzeba doświadczać rzeczywistości wszystkimi zmysłami, wcale nie za pomocą super drogich i „super kreatywnych” układanek. Podpatrywanie świata zacznijmy od najbliższej przestrzeni.

Po świecie – ze swojego domu – najmłodszych oprowadza Marta Wlazeł. Publikowane na profilu Facebook Muzeum Sztuki w Łodzi krótkie filmy zapraszają do polisensorycznych eksperymentów wszystkie maluchy i ich opiekunów.
 

 

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

profil Muzeum Sztuki na Facebooku

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE