Przejdź do sekcji:

Kwerendy naukowe

Kwerendy naukowe dotyczące zbiorów Muzeum Sztuki:

W związku z sytuacją epidemiczną, kwerendy naukowe w katalogu kart naukowych dzieł, w siedzibie Muzeum Sztuki w Łodzi, są wstrzymane do odwołania. Ogląd dzieł przechowywanych w magazynach jest wstrzymany na okres od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz do korzystania z naszej strony internetowej (zakładka Kolekcja), gdzie znajdą Państwo podstawowe dane dotyczące zbiorów.

Zapytania dotyczące kolekcji sztuki XX i XXI wieku prosimy kierować do Działu Zbiorów Sztuki Nowoczesnej.

Kontakt: Paulina Kurc-Maj, kierownik, tel.: 42 639 12 59, e-mail: p.kurc@msl.org.pl


Zapytania dotyczące zbiorów sztuki dawnej prosimy kierować do Działu Sztuki Dawnej.

Kontakt: Muzeum Pałac Herbsta, Dorota Berbelska, kierownik oddziału, tel. 42 674 96 98,


W przypadku konieczności obejrzenia dzieł, prosimy o wcześniejsze (min. 7 dni roboczych przed planowana wizytą) zgłoszenie listy prac wraz z ich numerami inwentarzowymi. Ze względu na liczne kwerendy prosimy liczyć się z czasem oczekiwania na termin udostępnienia prac przechowywanych w magazynie. Informujemy równocześnie, że z przyczyn technicznych (wypożyczenia, prace konserwatorskie itd.) może nie być możliwe zobaczenie wszystkich dzieł, jakich dotyczy kwerenda.

Kwerendy są możliwe do przeprowadzania jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE