Przejdź do sekcji:

Inni w ogóle nie malowali Łodzi. Spacer śladami Nowosielskiego

UWAGA! Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane, zapisy zostały zakończone.

"Mało kto zdaje sobie sprawę, jak piękne jest to miasto" – z takim entuzjazmem Jerzy Nowosielski opisywał Łódź. Chcielibyśmy pokazać Państwu Łódź Nowosielskiego. Ulice, po których chodził, miejsca, które malował, gdzie pracował, gdzie żył. Zabierzemy Państwa w małą podróż w czasie i odkryjemy Łódź, jaką widział Nowosielski.

INFO

Miejsce

ms1, Gdańska 43

Czas

25.11.2023 (sobota), godz. 12:00

Serdecznie zapraszamy na spacer "Inni w ogóle nie malowali Łodzi. Spacer śladami Nowosielskiego”, który poprowadzi Just Lodz Justyna Tomaszewska: łodzianka, licencjonowana przewodniczka po Łodzi, edukatorka. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2023 r. Spacer zaczniemy o godzinie 12: 00 przy Zachodniej 27, w mieszkaniu i pracowni Jerzego Nowosielskiego. Spacer potrwa około 2h, a następnie przeniesiemy się do Muzeum Sztuki w Łodzi przy ul. Gdańskiej 43 na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Nowosielski w Łodzi”, które poprowadzi Julianna Goździk.

Zapisy:

Tel. 883 131 366
Ilość miejsc ograniczona.

Zadanie: publikacja i organizacja wystawy Nowosielski w Łodzi dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

ms1, Gdańska 43

Czas

25.11.2023 (sobota), godz. 12:00

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE