Przejdź do sekcji:

FAMILIA DO KWADRATU. Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 20 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19
Najbliższe terminy warsztatów:

12 czerwca 2021, sobota, godzina 12:12

Tytuł: Aż do wyczerpania

ms1, ul. Więckowskiego 36, przestrzeń wystawy „Jasmina Cibic. Pałac”

Prowadzi: Maria Wasińska - Stelmaszczyk

Cena: 6 zł

Z czego powstaje papier? Jaką drogę przechodzi kartka zanim stanie się gładką, płaską powierzchnią? Na te i inne pytania odpowiemy podczas sobotnich warsztatów. Będziemy gnieść, siekać, mieszać, cedzić, odsączać i dociskać . Później wycinać i ozdabiać. Uf... A wszystko to aż do wyczerpania... papieru czerpanego.

 

19 czerwca 2021, sobota, godzina 12:12

Tytuł: Atlas Trailer

ms2, ul. Ogrodowa 19, przestrzeń wystawy „Atlas nowoczesności”

Prowadzi: Jakub Rychter

Cena: 6 zł

Zapraszamy do pracy w najżywszym kontakcie z dziełami sztuki - nie w sali warsztatowej, ale bezpośrednio na galerii. Małych gości po III piętrach wystawy poprowadzą karty atlasu z różnymi wskazówkami lub zadaniami. Będą rysowanki i wyklejanki, ale także inne aktywności i mnóstwo podchwytliwych pytań. Odpowiedzi ułożą się w unikatowy atlas, który potem może posłużyć jako przewodnik w oprowadzaniu kolegów, rodziców, dziadków czy znajomych.


26 czerwca 2021, sobota, godzina 12:12

Tytuł: Mądry Mondrian po szkodzie/ w ogrodzie

ms1, ul. Więckowskiego 36, przestrzeń wystawy „Praca, praca, praca (praca). Céline Condorelli i Wendelien van Oldenborgh”

Prowadzi: Maja Pawlikowska

Cena: 6 zł

Przy ładnej pogodzie pracujemy w ogrodzie :)

Warsztat dla wielbicieli gier i rozgrywek. Bo Sala Neoplastyczna może posłużyć jako gra, której zasady są wyznaczane przez kolory i kształty. Tylko czy reguły gry zawsze są przestrzegane? Potrzebne jest bystre oko by stwierdzić czy nie wkradła się pomyłka, błąd lub szkoda? W takim razie jak bez szkody dla zasad wykonać dzieło abstrakcyjne?

Warsztat poświęcony powstaniu abstrakcji geometrycznej przyniesie odpowiedź na pytanie, gdzie w jabłonce kryją się kąty proste oraz dlaczego niektóre barwy nazywa się podstawowymi. Przy sprzyjającej pogodzie część warsztatu może się odbyć w plenerze muzealnego ogrodu.

WIĘCEJ INFO

kontakt

tel. 605 060 063

cena

6 zł

Podziel się informacją

Załączniki

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19

kontakt

tel. 605 060 063

cena

6 zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE