Przejdź do sekcji:

FAMILIA DO KWADRATU. Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 20 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43

25.09.2021, sobota, godz. 12:12

Tytuł: Ziemia znów jest płaska?

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, przestrzeń wystawy „Ziemia znów jest płaska”

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Cena: 6 zł

Ziemia jest trzecią, licząc od Słońca planetą  Układu Słonecznego. Nasza rodzinna planeta jest bardzo gościnna -  zamieszkuje ją wiele gatunków roślin i zwierząt. Tak ciekawy i różnorodny świat prowokował chęć poznania, stąd rozmaite dalekie wyprawy, często bardzo niebezpieczne, choć zawsze fascynujące. Jak się planuje podróż wypada zabrać mapę. No chyba, że jesteśmy pionierami, a mapy przed nami jeszcze nikt  nie wyrysował….Na sobotnim  warsztacie  poznamy prawdziwe i trochę zmyślone atlasy tajemniczych krain, opowiemy o dawnych mitologiach dotyczących kształtu Ziemi i zaprojektujemy własną, daleką podróż…Warsztat nie tylko dla wielbicieli kartografii!  

WIĘCEJ INFO

kontakt

605 060 063

cena

6 zł

Podziel się informacją

Załączniki

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43

kontakt

605 060 063

cena

6 zł

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE