Oferta edukacyjna dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych

Zasady uczestnictwa:

  • wybierz zajęcia z naszej oferty i zarezerwuj uczestnictwo telefonicznie, pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 
  • przyjdź w dniu zajęć do muzeum
  • kup bilet (sprawdź cennik)

 

ms1, ul. Więckowskiego 36
29.03. 2019, piątek, godz. 17:17

Oprowadzenie po wystawach „Zjednoczona Pangea” i  „Dom Mody Limanka. Nowa kolekcja”.

Prowadzi: Małgorzata Wiktorko

Spotykamy się na dwóch wystawach w ms1, ul. Więckowskiego 36. Wystawa „Zjednoczona Pangea” przypomina nam problemy ekologiczne wspólne dla całej Ziemi, pokazuje możliwości współistnienia i współodpowiedzialności za „Wszechziemię”.

„Dom Mody Limanka” ma specyficzne awangardowe podejście do mody i przygotowywania kolekcji: „W Domu Mody Limanka wierzymy, że na modę składa się suma małych rzeczy: to jak żyjesz, jak oddychasz, mówisz czy tworzysz…”

 

ms1, ul. Więckowskiego 36
26.04. 2019, piątek, godz. 17:17

Oprowadzenie po wystawie „Zjednoczona Pangea”.

Prowadzi: Małgorzata Wiktorko

Spotykamy się na w ms1, ul. Więckowskiego 36. Wystawa „Zjednoczona Pangea” przypomina nam problemy ekologiczne wspólne dla całej Ziemi, pokazuje możliwości współistnienia i współodpowiedzialności za „Wszechziemię”.

 

ms2, ul. Ogrodowa 19
17 maja 2019, piątek, godz. 17:17

Oprowadzenie po wystawie „Prototypy 02: Codex Subpartum”.

Prowadzi: Małgorzata Wiktorko

Spotykamy się na wystawie „Codex Subpartum”. Zaproszeni artyści i artystki wykorzystują dzieła z kolekcji Muzeum Sztuki w Łodzi, aby je powtórnie „ożywić” w zmienionych kontekstach.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.