W GORĄCEJ WODZIE KĄPANY, czyli o rzeźbie od kuchni

ms², ul. Ogrodowa 19

Rzeźba często jest duża, ciężka, masywna. Bywają jednak też rzeźby niewielkie i lekkie tak, że porusza je podmuch wiatru albo kichnięcie. Każde dzieło sztuki jest jakieś i umiejętności patrzenia na rzeźby będziemy wspólnie uczyli się na warsztacie.
 A co my stworzymy? Nie bądź w gorącej wodzie kąpany i zaczekaj na inspiracje płynące z prac Katarzyny Kobro, Aliny Szapocznikow i Władysława Borowskiego . Uchylimy jednak rąbka tajemnicy i zdradzimy, że na zajęciach pojawią się kolorowe kokardki, wstążki, kolanka i świderki…
Autor scenariusza: Agnieszka Wojciechowska-Sej
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie  ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.