ms², ul. Ogrodowa 19

Jaką sztukę lubię? Jaka mi się podoba? Jak nazwać to co mi się podoba? Jakie słowa są w słowniku języka sztuki? Czy te same pojęcia nadają się by opisywać sztukę dawną i nowoczesną? Ile we mnie kwiatów, a ile kwadratów? W rozstrzygnięciu… pomoże chodzenie po schodach.
Warsztat dla tych, którzy ponad działania plastyczne przedkładają dyskutowanie, zastanawianie się i poszukiwanie sensu w życiu (i w sztuce). Działania odbywają się w bezpośrednim kontakcie z dziełami sztuki – w przestrzeni ekspozycyjnej.
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie  ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.