ms2, Ogrodowa 19

Co to jest rysowanie? Co daje więcej radości: spontaniczna zabawa czyli bazgranie, czy kreślenie według określonych reguł. Czy artyści lubili wykreślać? A może czasem również bazgrali?
W odpowiedzi na te pytania pomogą Zaskakujące Maszyny do Tworzenia Rysunków Automatycznych, które zaciekawią nie tylko zwolenników inżynierii i rysunku technicznego. Dużo ćwiczeń dla zręcznych rączek, które będą mogły wykazać się niezwykłą precyzją rysunkową oraz rozluźniający trening dla całego ciała w   konkurencji rysunkowej XXL.
Autor scenariusza: Barbara Kaczorowska
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie  ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.