JESIEŃ W PROSZKU, WIOSNA W ŻELU, czyli kontrastowe techniki

ms², ul. Ogrodowa 19

Każda pora roku ma swoje plusy i minusy. Jesień bywa bura, ale za to intensywnie pachnie i obsypuje nas swoimi darami. Wiosna dosłownie tryska kolorami, ale łatwo się przeziębić, gdy przemoczy się skarpetki podczas wiosennej burzy. Po czym można poznać porę roku w muzeum, w którym nic nie pachnie, a temperatura i wilgotność zawsze jest stała? Czy barwy i kształty mogą podpowiedzieć rozwiązanie? Na zajęciach powstaną dwie zupełnie inne prace: malarska wiosna – intensywnie kolorowa oraz sypka jesień – w barwach ziemi.
Autor scenariusza: Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie  ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.