ms², ul. Ogrodowa 19

Znudziło Cię patrzenie na obrazy w złotych ramach, opowieści o bohaterskich czynach? I jeszcze te okropne daty… A może uważasz, że każde dziecko potrafi namalować zbiór kolorowych plam? Sztuka dawna: esy-floresy, sztuka nowa: pion i poziom, a w głowie mamy artystyczny chaos. Za pomocą starych i nowych technik zauważysz, że w tym wariactwie jest metoda. Gipsowe odlewy wcale nie muszą być nudne, a wiszące sznurki również mają głębszy sens. Warsztat w całości odbywa się na ekspozycji, w kontakcie z żywymi dziełami sztuki.

Autor scenariusza: Maja Pawlikowska
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.