Przejdź do sekcji:

DRUKUJ ZINEFEST x RENDER x KONKRET x DZIEDZINIEC MUZEUM SZTUKI

W sobotnie popołudnie na dziedzińcu Muzeum Sztuki odbędzie się wydarzenie łączące dwie inicjatywy związane z drukowanie, niezależnym wydawaniem, działaniem kolektywnym: warszawski Drukuj Zinfest oraz łódzki Render. Podczas wspólnego wydarzenia zapraszamy na targi wydawców tworzących ziny, art magazyny, druki, niezależne publikacje, eksperymentując przy tym z technikami, realizacjami i materiałami w ramach formuły DIY.

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, dziedziniec

Czas

31 lipca 2021, godz. 16:00 - 21:00
W erze cyfrowości, w której Instagram i inne formy komunikacji wizualnej online pełnią wiodącą rolę o ściśle określonym kluczu, nie zapominamy o druku w różnych technikach, a co za tym idzie, publikacjach, które istnieją fizycznie. Wydarzenie niesie za sobą swobodę postaw i wypowiedzi artystycznych, tworząc sieć wymiany między artystami i odbiorcami. Przyjdźcie, spotkajmy się, pooglądajmy i posłuchajmy muzyki na żywo, tak jak dawniej bez bycia online. Zagrają dla Was dub techno Narson Nelson, Zelde743 i SIX. Odbędą się prezentacje wydawnictw z zaproszonymi artystami młodego pokolenia oraz warsztaty drukarskie ksero. Na żywo w technice sitodruku będzie można odbić wzory na koszulkach czy torbach, specjalnie przygotowane przez Konrada Trzeszczkowskiego, Distort Visual i Idzika Idzikowskiego.

TARGI NIEZALEŻNYCH
WYDAWNICTW >>
ZAPISY : Weź udział w targach i pokaż swoje druki >> DRUKUJZINEFEST@GMAIL.COM
>> https://www.instagram.com/drukujzinefest/

RENDER : DUB TECHNO
NARSON NELSON >> https://youtu.be/JMC7FdeGWTo
ZELDE743 >> https://youtu.be/exOZKwvaTLM
SIX

PUBLIKACJE Z KOLEKCJI 19RZEK
>> 19 Rzek to nowe miejsce na mapie Łodzi służące kolektywnej pracy oraz jako przestrzeń twórcza otwarta na różnorodne inicjatywy. Franek Ammer, Piotr Zbierski, Bartosz Staszewski i Bartłomiej Talaga łączą siły, aby na brzegach 19 łódzkich rzek (tyle przecinało obszar miasta) stworzyć miejsce wspólne - przestrzeń dla fotografii, działań warsztatowych, audio-wizualnych, koncertowych i wszelakich opowieści ważnych.

WARSZTATY KSERO
@DISTORT_VISUAL
>> Kolektyw. Konfrontuje stare z nowym. Analog + digital. Eksperymentując z różnymi gatunkami elektroniki jak i ruchem obrazu stara się tworzyć autonomiczne terytorium audio-wizualne.
@FAWIA_FLAV
>> https://www.instagram.com/flawiaflav/

SITO NA ŻYWO
@KONRAD_TRZESZCZKOWSKI
>> https://www.instagram.com/ktrsc/
@IDZIK_IDZIKOWSKI
>> https://www.instagram.com/idzikidzikowski/

KONKRET KINO : DUB ECHOES (2009)

Współorganizatorami wydarzenia są Distort Visual, Konkret, Muzeum Sztuki w Łodzi, Skylark Records i DRUKUJ zinefest.

WIĘCEJ INFO

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, dziedziniec

Czas

31 lipca 2021, godz. 16:00 - 21:00

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE