Przejdź do sekcji:

"Awangardowe muzeum" nominowane do O!Lśnień 2022

Ruszyło głosowanie w plebiscycie O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Kraków. Nominacje dla artystów za 2021 r. zostały ogłoszone 4 lutego w programie Katarzyny Janowskiej "Rezerwacja" w Onecie.

INFO

Miejsce

Czas

głosowanie do 25.02.2022

Wśród nich, w kategorii Sztuki Wizualne zostali nominowani kuratorzy Muzeum Sztuki:

Jarosław Suchan i Agnieszka Pindera za wystawę "Awangardowe Muzeum" w Muzeum Sztuki w Łodzi

za sprawą której, po raz pierwszy na świecie opowiadają historię czterech międzynarodowych inicjatyw artystycznych, w tym polskiej grupy "a.r.", dzięki której w międzywojniu powstała Międzynarodowa Kolekcja Sztuki Nowoczesnej w Łodzi."

Zachęcamy do oddania głosu na artystkę, artystę, osobowość kultury, kreację aktorską, dzieła, które olśniły Cię w minionym roku. https://olsnienia.onet.pl/

Plebiscyt potrwa do północy 25 lutego. Zwycięzców poznamy 4 marca podczas uroczystości wręczenia nagród w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Uroczystość będzie transmitowana w Onecie oraz na platformie PLAY KRAKÓW.

WIĘCEJ INFO

ogłoszenie wyników

4.03.2022

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

INFO

Miejsce

Czas

głosowanie do 25.02.2022

ogłoszenie wyników

4.03.2022

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE