Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /system_cg2_1-0/_www/msl/views/functions/banery-lewa-kolumna.php on line 3

Zespół

Zarząd:

Dyrektor 
Jarosław Suchan 
tel. (00 48) 42 633 82 73    
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
Urszula Tracz 
tel. (00 48) 42 633 82 73      
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania
Maja Wójcik
tel. (00 48) 42 633 82 73      
muzeum@msl.org.pl

Główna księgowa
Magdalena Kłapot
tel. (00 48) 42 674 96 98, wew. 24, 21
m.klapot@msl.org.pl

Pracownicy:

Kierownik oddziału Muzeum Pałac Herbsta
Dorota Berbelska 
tel. (00 48) 42 674 96 98 w. 27
d.berbelska@msl.org.pl

Główny specjalista ds. fundraisingu i realizacji projektów
Aleksandra Kaźmierczak
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 56
a.kazmierczak@msl.org.pl

Główny specjalista ds. inwestycji i funduszy unijnych
Magdalena Radzicka
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 64
inwestycje@msl.org.pl

Sekretariat Dyrekcji:

Asystentka dyrektora
Joanna Świnoga-Jędrzejczyk
tel. (00 48) 42 633 82 73       
fax (00 48) 42 632 99 41
muzeum@msl.org.pl

Kancelaria 
tel. (00 48) 42 639 12 64, (00 48) 42 633 97 90 w. 27, 55
info@msl.org.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy 
kierownik
Anna Mówińska 
tel. (00 48) 42 639 12 53      
zamowienia@msl.org.pl

Dział Księgowości
kierownik
Iwona Krupa
tel. (00 48) 42 639 12 68      
i.krupa@msl.org.pl

Dział Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Daniel Muzyczuk
tel. (00 48) 42 639 12 54
d.muzyczuk@msl.org.pl

Zespół:

Aleksandra Jach - (00 48) 42 639 12 59
a.jach@msl.org.pl

Maria Morzuch - (00 48) 42 639 12 54 
m.morzuch@msl.org.pl 

Katarzyna Słoboda - (00 48) 42 639 12 59
k.sloboda@msl.org.pl

Joanna Sokołowska - (00 48) 42 639 12 54
j.sokolowska@msl.org.pl

Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Paulina Kurc-Maj

tel. (00 48) 42 639-12-59
p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Anna Saciuk-Gąsowska - (00 48) 42 639 12 59
a.saciuk@msl.org.pl 

Paweł Polit
p.polit@msl.org.pl

Maria Franecka 
m.franecka@msl.org.pl 

Paweł Sosnowski 
p.sosnowski@msl.org.pl 

Bogumiła Terzyjska
b.terzyjska@msl.org.pl

Centrum Muzeologiczne

Łukasz Zaremba (urlop do końca lipca 2017)
l.zaremba@msl.org.pl

Agnieszka Pindera
a.pindera@msl.org.pl

Dział Edukacji 

kierownik
Leszek Karczewski 
l.karczewski@msl.org.pl

tel. (00 48) 605 060 063
edu@msl.org.pl

Dział Komunikacji

kierownik
Adam Jurek
tel. (00 48) 42 634 39 44
a.jurek@msl.org.pl

Zespół:

kontakt z mediami, portal www, media społecznościowe
Katarzyna Szklarek
tel. (00 48) 531 512 086

k.szklarek@msl.org.pl

kontakt z mediami zagranicznymi, portal www (eng.), media społecznościowe
Maria Gmerek
m.gmerek@msl.org.pl

marketing i reklama 
Agnieszka Ciszewska
a.ciszewska@msl.org.pl

MS CLUB, visual merchandising 
Julia Kostarska-Talaga
j.talaga@msl.org.pl

msclub@msl.org.pl

portal www, kontakt z mediami
Sylwia Witkowska
s.witkowska@msl.org.pl

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
kierownik
Andżelika Bauer
tel. (00 48) 42 639 12 63      
a.bauer@msl.org.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora
kierownik
Edyta Plichta
tel. (00 48) 42 634 39 44      
inwentaryzator@msl.org.pl

Dział Konserwacji Zbiorów
kierownik
Elżbieta Cieślak 
tel. (00 48) 42 639 12 67      
konserwacja@msl.org.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
kierownik
Aneta Błaszczyk-Smolec
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 39
a.blaszczyk@msl.org.pl

biblioteka i archiwum zakładowe
(0048) 42 639 12 52
biblioteka@msl.org.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.