MORSKIE OPOWIEŚCI, czyli gąbka w trzech technikach

ms², ul. Ogrodowa 19

Do malowania potrzebna jest woda. Temperę i akwarelę rozcieńczamy wodą, po malowaniu farbami olejnymi trzeba umyć ręce, czasem wyprać koszulę. Warsztat Morskie opowieści przykuje naszą uwagę do podwodnego świata – zastanowimy się nad kolorami i kształtami życia na dnie morza, dowiemy się, która wybitna rzeźbiarka był też świetną pływaczką, zrealizujemy bardzo mokrą instalację przy pomocy różnorodnie użytych gąbek. Gąbki przydadzą się także na koniec, do wyszorowania rąk i umycia podłogi…
Autor scenariusza: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Warsztat towarzyszy wystawie  ATLAS NOWOCZESNOŚCI. KOLEKCJA SZTUKI XX I XXI WIEKU
Ekspozycję przygotował zespół kuratorski pod kierunkiem dyrektora Jarosława Suchana, w składzie: Aleksandra Jach, Paulina Kurc-Maj, Maria Morzuch, Anna Saciuk-Gąsowska, Joanna Sokołowska, Katarzyna Słoboda, Magdalena Ziółkowska.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.