Kontakt

Zarząd:

Dyrektor
Jarosław Suchan

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
Urszula Tracz

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania
Maja Wójcik

tel. (00 48) 42 633 97 90
muzeum@msl.org.pl

Główna księgowa
Magdalena Kłapot

tel. (00 48) 42 633 97 90
m.klapot@msl.org.pl

Pracownicy:

Kierownik oddziału Muzeum Pałac Herbsta
Dorota Berbelska 

tel. (00 48) 42 674 96 98 w. 27
d.berbelska@msl.org.pl

Sekretariat Dyrekcji:

Asystentka dyrektora
Maria Śmigiel

tel. (00 48) 42 633 82 73
muzeum@msl.org.pl

Kancelaria
tel. (00 48) 42 639 12 64, (00 48) 42 633 97 90 w. 27, 55
muzeum@msl.org.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
tel. (00 48) 42 639 12 53
kierownik
Anna Mówińska

tel. (00 48) 42 639 12 58
zamowienia@msl.org.pl

Główny specjalista ds. inwestycji i kontroli wewnętrznej
Iwona Krupa
tel. (00 48) 42 633-97-90 wew. 64

Dział Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Daniel Muzyczuk

tel. (00 48) 42 639 12 54
d.muzyczuk@msl.org.pl

Zespół:

Maria Morzuch
tel. (00 48) 42 639 12 54 
m.morzuch@msl.org.pl 

Katarzyna Słoboda
tel. (00 48) 42 639 12 54
k.sloboda@msl.org.pl

Joanna Sokołowska
tel. (00 48) 42 639 12 54
j.sokolowska@msl.org.pl

Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej
kierownik
Paulina Kurc-Maj

tel. (00 48) 42 639-12-59
p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Anna Saciuk-Gąsowska
tel. (00 48) 42 639 12 59
a.saciuk@msl.org.pl 

Paweł Polit
tel. (00 48) 42 639 12 59
p.polit@msl.org.pl

Maria Franecka
tel. (00 48) 42 639 12 59
m.franecka@msl.org.pl 

Paweł Sosnowski 
p.sosnowski@msl.org.pl 

Bogumiła Terzyjska
b.terzyjska@msl.org.pl

 

Centrum Muzeologiczne

tel. (00 48) 42 639 12 51

kierownik
Agnieszka Pindera

a.pindera@msl.org.pl

Marta Madejska
m.madejska@msl.org.pl

Natalia Słaboń
n.slabon@msl.org.pl

Dział Edukacji
kierownik
Leszek Karczewski

l.karczewski@msl.org.pl

tel. (00 48) 605 060 063
edu@msl.org.pl

Dział Komunikacji
kierownik
Adam Jurek

tel. (00 48) 42 639 12 68
a.jurek@msl.org.pl

Zespół:

kontakt z mediami, media społecznościowe
Karolina Drożdż
k.drozdz@msl.org.pl

visual merchandising
Aleksandra Żabowska
a.zabowska@msl.org.pl

kontakt z mediami branżowymi, komunikacja programu publicznego Muzeum
Natalia Słaboń
n.slabon@msl.org.pl

komunikacja wizualna, Instagram, materiały multimedialne
Kacper Szalecki
k.szalecki@msl.org.pl

kontakt z mediami zagranicznymi
Karina Przedwolska
k.przedwolska@msl.org.pl

Dział Marketingu
kierownik
Angelina Wieliczko-Skinder

tel. (00 48) 42 639 12 57
a.skinder@msl.org.pl

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
kierownik
Andżelika Bauer

tel. (00 48) 42 639 12 63
a.bauer@msl.org.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora
kierownik
Edyta Plichta

tel. (00 48) 42 634 39 44
inwentaryzator@msl.org.pl

Dział Konserwacji Zbiorów
kierownik
Tatiana Matwij

tel. (00 48) 42 639 12 67
t.matwij@msl.org.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
kierownik
Aneta Błaszczyk-Smolec

tel. (00 48) 42 639 12 52
a.blaszczyk@msl.org.pl

biblioteka i archiwum zakładowe
tel. (00 48) 42 633 97 90 w. 56
biblioteka@msl.org.pl

Marta Skłodowska
m.sklodowska@msl.org.pl

Artykuł był wyświetlony 346 razy
Utworzył: Adam Jurek
Data: 09.03.2020, 21:00
Opublikował: Adam Jurek
Data: 09.03.2020, 21:03